Nasz zespół:

Małgorzata „Shuma” Bizukojć

Nazywana czasem przez graczy, nie wiedzieć czemu, Facetką 😉 Z wykształcenia architekt, właściciel firmy Bizukoma produkującej kostiumy i nietuzinkową odzież oraz organizującej larpy. Na początku były to przede wszystkim gry terenowe i larpy w Poznaniu oraz Wielkopolsce.

Człowiek Orkiestra – w projekcie „Spotkania na szlaku” odpowiedzialna za scenariusze, rekwizyty, wybór lokacji, prowadzenie i organizację gier.

Prywatnie miłośniczka fantastyki, rekonstrukcji historycznej, muzyki, podróży i dobrej literatury.

Patrick „Patrol” Bielawski

Scenarzysta i Mistrz Gry a przy tym niezwykle pracowita bestia – bez niego projekt nie mógłby się tak pięknie rozwinąć. Zawodowo związany z zarządzaniem, logistyką i planowaniem.

W środowisku larpowym od 2002 roku. Miłośnik mocnych scen i mięsistych scenariuszy z doświadczeniem z przeszło 200 gier. Autor scenariuszy i mechanik, npc, gracz. Uważa, że najważniejsza jest opowieść.

Specjalizuje się w mrocznych historiach z drugim dnem. Uwielbia wcielać się w role, które sam kwituje zdaniem – „Moja postać nie była zła, była po prostu niezrozumiana.”

Przyjaciele szlaków:

Bartek Janiczek

Fotograf znany Wam jako „Rekografia”. To dzięki jego talentowi i dobremu oku możecie oglądać przepiękne zdjęcia z naszych larpów.

Zespół muzyki dawnej „Huskarl”

Wielokrotnie gościliśmy ich na Szlaku, swoją cudowną muzyką uświetniali niejedną z naszych gier, tworząc niesamowity klimat. Koniecznie musicie ich posłuchać!

Paweł Kępa „Storycraft”

Dobry duch i przyjaciel naszego projektu. Wspiera nas w działaniach promocyjnych. Odwiedźcie jego stronę, jeśli lubicie klimatyczne opowiadania.