Parę słów o nas - "Larp" Spotkania na Szlaku
115
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-115,edgt-core-1.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-3.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,small_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Parę słów o nas

Małgorzata „Shuma” Bizukojć

Nazywana czasem przez graczy, nie wiedzieć czemu, Facetką 😉 Z wykształcenia architekt, właściciel firmy Bizukoma produkującej kostiumy i nietuzinkową odzież oraz organizującej larpy. Na początku były to przede wszystkim gry terenowe i larpy w Poznaniu oraz Wielkopolsce.

 

 

Człowiek Orkiestra – w projekcie „Spotkania na szlaku” odpowiedzialna za scenariusze, rekwizyty, wybór lokacji, prowadzenie i organizację gier.

 

 

Prywatnie miłośniczka fantastyki, rekonstrukcji historycznej, muzyki, podróży i dobrej literatury.

Patrick „Patrol” Bielawski

Scenarzysta i Mistrz Gry a przy tym niezwykle pracowita bestia – bez niego projekt nie mógłby się tak pięknie rozwinąć. Zawodowo związany z zarządzaniem, logistyką i planowaniem.

 

 

W środowisku larpowym od 2002 roku. Miłośnik mocnych scen i mięsistych scenariuszy z doświadczeniem z przeszło 200 gier. Autor scenariuszy i mechanik, npc, gracz. Uważa, że najważniejsza jest opowieść.

 

 

Specjalizuje się w mrocznych historiach z drugim dnem. Uwielbia wcielać się w role, które sam kwituje zdaniem – „Moja postać nie była zła, była po prostu niezrozumiana.”

nasi przyjaciele

Fotograf znany Wam jako „Rekografia”. To dzięki jego talentowi i dobremu oku możecie oglądać przepiękne zdjęcia z naszych larpów.

Wielokrotnie gościliśmy ich na Szlaku, swoją cudowną muzyką uświetniali niejedną z naszych gier, tworząc niesamowity klimat. Koniecznie musicie ich posłuchać!

Dobry duch i przyjaciel naszego projektu. Wspiera nas w różnych działaniach promocyjnych. Odwiedźcie jego Wiedźmiński Szlak, jeśli lubicie klimatyczne opowiadania.